Z siarczystym mrozem

Data:
17.01.2021
Miejsce:
Grotniki
Opis:

To była najbardziej ekstremalna temperaturowo sesja. Los chciał, że trafiliśmy na najzimniejszy dzień w tym sezonie. W takim przypadku to modelka musi się wykazać niesamowitą odpornością na trudne warunki. Fotograf może się odpowiednio ubrać w dziesięć warstw ubrań i jakoś opęka czas spędzony na mrozie. Ale modelka by nie wyglądać jak kulka będzie chciała zredukować ilość warstw do niezbędnego minimum. I powiem Wam, że Izabela podołała zadaniu. Mimo kilku przebiórek i godzin spędzonych w białym puchu nie pisnęła ani słowem gdy już pod koniec była zmarznięta na sopel (trochę mam z tego powodu wyrzuty sumienia). 

Na tej sesji poszedł w ruch niecodzienny sprzęt, ale jakże odpowiedni na panującą aurę. Sprzęt i stylizacje zapakowaliśmy na sanki. Był to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu mogliśmy ruszyć swobodnie w bajkową scenerię leśnych dróżek.

Po kilku stylizacjach i kilku ładnych godzinach fajnej zabawy oddech zamarzający na aparacie wskazał nam najwyższą porę by zakończyć fotografowanie i uciec do ciepłego miejsca.

Kategoria galerii: